Seznam přihlášených - závod 15 km

Jméno VzestupněSestupně Narozen VzestupněSestupně Klub VzestupněSestupně Město VzestupněSestupně
ALEŠ Emanuel 1976 PLNEJ PUPEK CB České Budějovice
Ardamica David 2001 ARDY-TEAM Dolní Bukovsko
Ardamica David St. 1976 ARDY TEAM Dolní Bukovsko
Ardamicová Radka 1981 Ardy Team Dolní Bukovsko
Benda Vladislav 1978 Centirun Hrdejovice
Bílek Petr 1975 Horní Skrýchov
Boháč Karel 1947 Liga 2000 Tabor Tábor
Brulík Pavel 1977 SRTG ČB České Budějovice
Cenková Veronika 1991 České Budějovice
Černý 1978 Trisk ČB České Budějovice
Chlup Petr 1963 www.DVABEZCI.cz Kamenice nad Lipou
Chlup Tomáš 1993 www.DVABEZCI.cz Kamenice nad Lipou
Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí
Diviš Jiří 1975 CBC TEAM České Budějovice
Dohnal Pavel 1970 Individuální lenoch České Budějovice
Doležálek Zdeněk 1955 Liga 2000 Tábor Tábor
Ehrlich Pavel 1969 Jihočeský klub maratoncu Strakonice
Gazda Martin 1968 Jihočeský klub maratonců Bujanov
Gyürüsi Martin 1985 vivobarefoot ČB Veselí nad Lužnicí
Habara Jaromír 1974 JBP třiběžci Veseli nad Lužnici
Halama Stanislav 1978 České Budějovice
Hendrych Jiří 1985 Frymburk
Holub Karel 1977 České Budějovice
Hron Tomáš 1977 ŠUTRI Prachatice
Hronová Božena 1954 Šutri Prachatice
Jamrik Mirek 1957 Král Šumavy Rožmberk Nad/Vltavou
Jokl Rostislav 1975 WRC Čejkovice
Kadlec Miroslav 1970 Kamenný Újezd Kamenný Újezd
Kincová Petra 1974 E-ON Tábor Tábor
Klimeš Petr 1980 Jihočeský klub maratonců České Budějovice
Kohout Luděk 1965 Nová Ves Nová Ves
Kolar Martin 1980 Malida Optimum České Budejovice
Kopřiva Josef 1952 TC Dvořák České Budějovice
Kristkova Helena 1975 Symbio+ CE Energy Boršov nad Vltavou
Kříž Jiří 1968 Cykloextra cannondale team Včelná
Kubal Vítězslav 1976 České Budějovice
Kubalová Eva 1975 České Budějovice
Kůrka Tomáš 1986 Čkyně Čkyně
Lácha Radek 1970 RESOLUTION TEAM České Budějovice
Latislavová Pavlína 1979 České Budějovice
Lebedová Olga 1981 Hůrka Nová Ves u Č.Budějovic
Loos Jaroslav 1981 Tabor
Ludvík Jan 1975 BK Nezmar České Budějovice
Ludvíková Lenka 1975 České Budějovice 1
Malík Jakub 1991 Včelná Včelná
Matouš Pavel 1989 SDH Srubec Srubec
Matoušová Jitka 1973 LONGRUN Č.B. České Budějovice
Mautschková Marta 1980 České Budějovice
Mikeš Jaromír 1976 Plnej Pupek České Budějovice
Mikeš Pavel 1965 Lesy ČR Křemže
Mikolášek Arnošt 1965 Nákří Nákří
Nosál Petr 1982 Suchdol nad Lužnicí
Nováčková Dana 1975 WRC České Budějovice
Novák Jarda 1964 Č. Krumlov Č. Krumlov
Outlá Šárka 1977 PLNEJ PUPEK CB České Budějovice
Paulát Ondřej 1979 RESOLUTION TEAM České Budějovice
Pavienský Radek - Bizon 1973 Římov
Pavlasová Zuzana 1983 Centirun Šindlovy Dvory
Pechova Jaroslava 1982 Mexico team Ceske Budejovice
Pinl Michal 1968 Rudolfov
Píšek Jaroslav 1990 Boršov nad Vltavou
Pleštilová Lucie 1970 České Budějovice
Pojsl Jan 1972 Intelis Písek Písek
Pokorný Jiří 1977 ČBK Český Krumlov
Pulec Jaromír 1980 Boršov nad Vltavou
Rokos Ivan 1959 TJ Jiskra Třeboň Třeboň
Rokos Lukáš 1987 Jiskra Třeboň Třeboň
Růžička Jindřich 1976 Sokol České Budějovice Zliv
Šafařík Radek 1975 Plnej Pupek CB Nové Homole
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák České Budějovice
Šimek Vladislav 1973 RESOLUTION TEAM České Budějovice
Sirová Lucka 1975 VIVOBAREFOOT CB Hlincová Hora
Soukup Josef 1987 SK Studenec Zliv
Šoustar Lubomír 1941 Č.Bud. Proti rakovině České Budějovice
Stejskal Pavel 1974 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice České Budějovice
Studnař Lukáš 1989 Veselí nad Lužnicí Veselí nad Lužnicí
Szábo Miloš 1981 Symbio+ CE Energy Dolní Dvořiště
Teplý Ondřej 1976 Roudné
Toman Martin 1971 SK Babice České Budějovice
Tomášová Gabriela 1969 České Budějovice
Tuček Jiří 1974 TriskČB České Budějovice
Tučková Jana 1982 TriskČB České Budějovice
Valter Pavel 1975 Orlando Bananas Český Krumlov
Vařáková Pavla 1969 Bezva úči Olešník
Vařejková Barbora 1976 Český Krumlov
Vondrášek Martin 1982 TJ Jiskra Třeboň České Budějovice
Vondrášek Štěpán 1980 SK Čtyři Dvory České Budějovice
Voráček Filip 1977 Borek
Voráček Karel 1962 cyklo Velešín Velešín
Vorlová Dana 1962 Relax Běhny Český Krumlov
Zacharová Veronika 1977 Plnej Pupek CB České Budějovice
Žahour Pavel 1967 OOBP Kájov
Zelenka Libor 1975 TJ Jiskra Třeboň Tábor
Zlochova Simona 1990 Kamenictví Bumba České Budějovice

Celkem je přihlášeno 94 závodníků.

Seznam přihlášených - závod 4,5 km

Jméno VzestupněSestupně Narozen VzestupněSestupně Klub VzestupněSestupně Město VzestupněSestupně
Bouška Patrik 2001 TJ Chyšky,z.s. Chyšky
Černá Lucie 1990 Lišov
Gazda Maxmilián 2002 Gazda team Bujanov
Hruška Luděk 1973 RUN TEAM Borovany Borovany
Kadlec Miroslav 1976 Kamenný Újezd Kamenný Újezd
Kalista Petr 1988 PK vytrvalci RB Vodňany
Pech Roman 1962 Ski Vimperk Vimperk
Prais Marcel 1993 Sokol Křemže Křemže
Sedlák Petr 1975 Zborov
Staněk Martin 1989 Bujanov Bujanov
Štěpánka Tomanová 2000 Třeboň
Tomášková Lucie 1982 Štěpánovice
Völflová Natálie 1970 SKI Sokol Stachy Plav

Celkem je přihlášeno 13 závodníků.
AN
KE
TA

17
ČVC
102 dnů do startu  


3
BŘE
Otevřená registrace:
Dnes byla otevřená registrace na Bujanovské koláčové běhy 2018



Decathlon Obec Bujanov Alex Industri Šumavský pramen PCV Computers
Masáže Olga Korecká Instalatér J.Sedláček Stavitelství Autodoprava V.Kundrát CB Royal
Šmak Kaplice Lišák Bujanov Řeznictví Foitl - Velešín Malíř, natěrač J.Kopačka Hostinec u koněspřežky


Hosting a design: Kostax s r.o.